Kalendarze

 
            W tym miejscu prezentujemy realizacje skórzanych opraw kalendarzy książkowych. Korzystamy z wkładów najlepszego, naszym zdaniem, wydawnictwa (zarówno pod względem jakości druku, papieru jak i funkcjonalności). Szczególnie polecamy przepięknie komponujące się z charakterem naszej skóry wkłady ze złoconymi brzegami. Każdy kalendarz opatrujemy w ozdobną kapitałkę oraz wstążkę do zaznaczania.
 
            Na dole strony przedstawiamy dostępne układy oraz rozmiary kalendarzy z wstępną wyceną (końcowa-zależna od sposobu wykończenia). Na przełomie roku kalendarzowego świadczymy również usługę wymiany wkładu kalendarza wraz z odświeżeniem oprawy.
 

Kalendarz “Kieszonkowy”

 
wymiary: 15×10 cm
 
układ kalendarium: tydzień na dwóch stronach
 
 
 
            Realizacja zamówienia na upominki świąteczno-noworoczne dla pracowników. Klient pozostawił nam dużą swobodę co do wykończenia, dlatego “bawiliśmy” się podczas ostatnich etapów prac. Oprawa kalendarza z jednego płata skóry, z grawerowanym elementem na froncie. Złocone na lustrzany połysk brzegi, zaokrąglone narożniki, brązowa satynowa kapitałka oraz czerwona wstążka-zakładka.

Kalendarz “Certus”

 
 
 
wymiary: 21×13 cm
 
układ kalendarium: jeden dzień na stronę
 
 
            Skórzana oprawa kalendarza z jednego płata skóry, z grawerowanym elementem na froncie. Złocone brzegi, zaokrąglone narożniki, brązowa satynowa kapitałka oraz czerwona wstążka-zakładka do zaznaczania.

Kalendarz “Piast”

 
 
 
wymiary: 24×16 cm
 
układ kalendarium: tydzień na dwóch stronach
 
 
 
            Skórzana oprawa kalendarza z jednego płata skóry, z głębokim wyciskiem Orła Piastowskiego na froncie. Złocone brzegi, zaokrąglone narożniki, brązowa satynowa kapitałka oraz czerwona wstążka-zakładka do zaznaczania.

 
 

Kalendarz “Herb”

 
 
 
wymiary: 27×21 cm
 
układ kalendarium: tydzień na dwóch stronach
 
 
 
 
            Skórzana oprawa kalendarza z jednego płata skóry, z tłoczonym herbem na froncie. Złocone brzegi, zaokrąglone narożniki.