Artykuły biurowe

        Oprawiamy w skórę wszelkiej maści artykuły biurowe: skorowidze, segregatory, wizytowniki, okładki na dokumenty, menu i inne.

Skórzany sergregator czterokołowy na życzenia weselne

 
 
 
 
 
wymiary: 23 x 31 x 6 cm (A4)
 
 
 
 

    Skórzany sergregator czterokołowy na życzenia weselne. Oprawiony w jeden płat skóry. Wyklejka wewnątrz -brązowa tektura o gramuturze 120g/m2. Mechanizm czterokołowy.

          By powiększyć – kliknij w powyższy obrazek.

 
 

Okładki na dyplom

 
 
 
 
 
wymiary: 23 x 31 x 1 cm (A4)
 
 

     Okładki na dyplom (w tym przypadku porządek obrad Konwentu Seniorów) wykonane na zamówienie Kancelarii Sejmu RP. Przeznaczone do prezentowania dwóch stron formatu A4 (choć są w stanie pomieścić więcej). Oprawione w jeden płat skóry, wykończone wewnątrz brązową tekturą o gramuturze 120g/m2. Na froncie dwa tłoczenia ślepe.

          By powiększyć – kliknij w powyższy obrazek.

 
 

Segregatory

 
 
 
 
 
wymiary: 23 x 31 x 6 cm (A4)
 
 

     Seria segregatorów zdobiących półki ekskluzywnego gabinetu. Proste, eleganckie wykończenie. Oprawione w jeden płat skóry. Wyklejka wewnątrz -brązowa tektura o gramuturze 120g/m2. Mechanizm czterokołowy. Segregatory w tej realizacji wykonane były w dwóch rodzajach grubości (widoczne na dwóch ostatnich fotografiach).

          By powiększyć – kliknij w powyższy obrazek.

 
 

Okładka na dokumenty

 
 
 
 
 
 
wymiary: 23 x 31 x 6 cm (A4)
 
 

     Okładka skórzana przeznaczona na dokumenty, dyplomy czy menu w restauracjach. Wszędzie tam, gdzie treść winna być prezentowana z klasą. Wpinanie “koszulek” tak ja w segregatorach. Dla efektu polecamy używać grubszych, z gładkiej folii.